فراخوان

فراخوان عمومی شناسایی سرمایه گذار جهت احداث پایانه توقفگاهی ماشین آلات سنگین، نیمه سنگین و خدمات وابسته

نوبت اول:     30/10/1398                                                                    نوبت دوم:     2/11/1398
شهرداری شیراز فرصتی استثنایی برای سرمایه گذاران و فعالان حوزه حمل و نقل بار و کالا بوجود آورده است.این سازمان در نظر دارد نسبت به شناسایی سرمایه گذاران واجد شرایط جهت احداث پایانه توقفگاهی ماشین آلات سنگین، نیمه سنگین و خدمات وابسته، در قالب سرمایه‌گذاری اقدام نماید. لذا از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی علاقه مند و فعال در این حوزه دعوت بعمل می آید جهت کسب اطلاعات بیشتر، مذاکره و یا اعلام آمادگی جهت سرمایه گذاری شخصاً و یا از طریق معرفی نماینده به آدرس شیراز، خیابان شهید محمدی فرد، سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری شیراز مراجعه نمایند. ضمناً شماره تلفن : 37309044-071 آماده پاسخ گویی می باشد.
  1. نام پروژه سرمایه گذاری: توقفگاه ماشین آلات سنگین ، نیمه سنگین و خدمات وابسته شهر شیراز
  2. مساحت عرصه اجرای پروژه: 113 هکتار عرصه متعلق به شهرداری شیراز
  3. موقعیت مکانی پروژه: شیراز، بلوار خلیج فارس، ابتدای جاده نیروگاه سیکل ترکیبی
  4. آورده شهرداری شامل: زمین پروژه، هزینه خدمات عوارض صدور پروانه ساختمانی و سایر عوارض متعلقه و همچنین مجوزات مرتبط با شهرداری می باشد.
  5.  آورده سرمایه گذار: شامل کلیه هزینه های آماده سازی، طراحی و ساخت پروژه تا مرحله بهره برداری و اخذ مجوزهای مربوطه خواهد بود.
  6. مهلت مراجعه جهت کسب اطلاعات، مذاکره و یا اعلام علاقه مندی جهت سرمایه گذاری، به مدت 20 روز از تاریخ درج آگهی به آدرس فوق الذکر می باشد. که در این مدت سرمایه گذاران می توانند نسبت به ارائه نظرات خود در خصوص نحوه تامین مالی و برنامه زمانبندی طراحی و اجرای پروژه اقدام نمایند.
  7. این طرح شامل : توقفگاه خودروهای سنگین و نیمه سنگین ، خدمات رفاهی اعم از استراحتگاه، فروشگاه، پمپ بنزین، فضای سبز، اورژانس ، درمانگاه، تعمیرگاه و ...
  8. سایر شروط در اسناد سرمایه گذاری لحاظ خواهد شد.
 
قابل ذکر است مراجعه جهت کسب اطلاعات، مذاکره و یا اعلام علاقه مندی و ارائه برنامه به شهرداری شیراز هیچ حقی را برای متقاضیان و سرمایه گذاران ایجاد نمی نماید و در این مرحله این سازمان صرفاً به شناسایی و مذاکره با متقاضیان اقدام خواهد نمود و انتخاب سرمایه گذار جهت پروژه  سرمایه گذاری مذکور تابع تشریفات قانونی و رعایت آیین نامه های مربوطه و انتشار فراخوان عمومی خواهد بود.
                                                                                            
 
                                                                                                                                روابط عمومی و بین الملل شهرداری شیراز

منبع : سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی
تعداد بازدیدها : ۹۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است

       سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری شیراز