logoSSMتاریخ درج : جمعه ۲۹ مهر ۱۴۰۱
عقد دو تفاهم همکاری شهرداری شیراز در حاشیه حضور در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری
شهرداری شیراز ضمن حضور در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری، دو تفاهم همکاری با بخش خصوصی در زمینه‌‌های گردشگری و احداث پروژه، امضا کرد.
شهرداری شیراز ضمن حضور در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری، دو تفاهم همکاری با بخش خصوصی در زمینه‌‌های گردشگری و احداث پروژه، امضا کرد.
در تفاهم نامه مشارکت شهرداری و گروه مالی مسکن، بر عناوینی همچون سرمایه‌گذاری، تامین مالی و اختصاص خط اعتباری بورس کالا (به ارزش یکهزار میلیارد تومان) تأکید شده است.
احداث تم پارک و شهربازی نیز طی تفاهم‌نامه‌ای با شرکت گردشگری پارس گستران ژرف به امضا رسید که میزان مشارکت بخش خصوصی در این پروژه سرمایه‌گذاری، مبلغ ۵۰ میلیارد تومان است.  این تفاهم نامه طی مدت ۳ماه باید با رعایت تشریفات قانونی به قرارداد سرمایه گذاری تبدیل شود.
بر اساس این گزارش، دکتر اسدی شهردار شیراز در حاشیه حضور در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری که همزمان با نهمین نمایشگاه بانک و بیمه در جزیره کیش برگزار شد، تفاهم همکاری بانک شهر را نیز در راستای اجرای شهر هوشمند و یکپارچه‌سازی خدمات هوشمند از طریق کیف پول الکترونیک امضا کرد.
همچنین شهرداری شیراز علاوه بر امضای تفاهم‌نامه‌های همکاری، جلسات متعدد مذاکره و رایزنی با سرمایه‌گذاران بخش خصوصی، شرکت‌های تأمین سرمایه و گروه‌های مالی نیز برگزار کرد.

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
خدمات سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی را چگونه ارزیابی می کنید؟

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۲۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۲۹۷۷۳ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری شیراز می باشد