logoSSMتاریخ درج : سه شنبه ۸ شهریور ۱۴۰۱
با آغاز به کار پنجره واحد سرمایه گذاری؛
مراحل صدور مجوز پروژه های مشارکتی به صورت الکترونیکی در سازمان سرمایه گذاری انجام می شود
رییس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری شیراز ضمن اشاره به تلاش های مجموعه مدیریت شهری برای ایجاد رضایت و جلب اعتماد سرمایه گذاران گفت: با راه‌اندازی پنجره واحد؛ تمام مراحل فرایند صدور مجوز پروژه‌های مشارکتی به صورت الکترونیکی در سازمان سرمایه‌گذاری انجام می‌شود.
دکتر حمیدرضا اسماعیلی؛ اظهار داشت: مفاد لایحه شهرداری برای ایجاد پنجره واحد سرمایه‌گذاری تنظیم و فرایند اجرایی آن در جلسات مشترک سازمان سرمایه‌گذاری با معاونت شهرسازی و معماری و شهرداری الکترونیک تعریف و تدوین شده است.
وی افزود: پنجره واحد سرمایه‌گذاری، بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر شیراز و به منظور حفظ اعتماد و احترام سرمایه‌گذاران و تسهیل و تسریع در انجام فرایند کاری آنها ایجاد می‌شود که با آغاز به کار آن، تمامی بخش‌های فرایند صدور مجوز پروژه‌های مشارکتی از ثبت درخواست تا صدور موافقت اصولی، تایید نقشه‌های معماری و سازه و تأسیسات تا صدور پروانه نهایی، به صورت الکترونیکی و در سازمان سرمایه‌گذاری انجام می‌شود.
رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری شیراز، مراجعات متعدد حضوری، طولانی بودن روند صدور مجوز، موازی‌کاری حوزه‌های مختلف و ... را از دلایل عمده نارضایتی سرمایه‌گذاران در فرایند سرمایه‌گذاری برشمرد و گفت: ایجاد این پنجره واحد و انجام فرایند به صورت الکترونیکی و بدون حضور فیزیکی متقاضی، مسایل مذکور را برطرف و موجبات رضایت و اعتماد نسبی سرمایه‌گذاران را فراهم می‌کند.

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
خدمات سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی را چگونه ارزیابی می کنید؟

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۳۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۲۹۷۷۸ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری شیراز می باشد