logoSSMتاریخ درج : شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱
چهار تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری شهرداری شیراز با شرکت دولتی توسعه گردشگری ایران منعقد شد
شهرداری شیراز چهار تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری در زمینه زیرساخت‌ها و خدمات گردشگری با محوریت جایگاه شیراز؛ سومین حرم اهل بیت(ع) با شرکت توسعه گردشگری ایران منعقد کرد.
سرپرست شهرداری شیراز در این خصوص گفت: موضوع چهار تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری به بهره‌برداری از بازار هنر، مرمت، راه‌اندازی و بهره‌برداری از سه خانه تاریخی متعلق به شهرداری شیراز، احداث زائرسرا و اجرای طرح گردشگری باغات شیراز اختصاص دارد.
مهندس مصفا با بیان این مطلب که اوایل تیرماه نیز تفاهم‌نامه اجرای پنج پروژه آکواریوم، تله‌کابین، شهر بازی بوستان آزادی، هوشمندسازی پارکینگ‌های شهر و میدان دوم میوه و تره‌بار شیراز به امضا رسید.افزود: عقد تفاهم‌‌نامه‌های جدید در ادامه تلاش‌های مجموعه شهرداری شیراز به ویژه سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری برای جذب سرمایه‌گذار و اجرای پروژه‌های مشارکتی-اقتصادی در کلان‌شهر شیراز صورت گرفته است.
بر اساس این گزارش، تفاهم‌نامه‌های جدید در جلسه‌ای با حضور سعید مصفا سرپرست شهرداری، مهدی طاهری رئیس شورای اسلامی شهر شیراز و مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت توسعه گردشگری ایران منعقد شد. (شرکت توسعه گردشگری ایران زیرمجموعه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است و در راستای اهداف گردشگری در کشور سرمایه‌گذاری و اقدامات جانبی حوزه میراث فرهنگی را انجام می‌دهد.)

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
خدمات سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی را چگونه ارزیابی می کنید؟

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۲۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۱۸۲۶۵ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری شیراز می باشد