logoSSMتاریخ درج : پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱
با حضور شهردار شیراز و سرمایه گذاران بخش خصوصی انجام شد
امضای تفاهم نامه پنج پروژه سرمایه گذاری در شیراز
با حضور شهردار شیراز و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی، تفاهم نامه پنج پروژه سرمایه‌گذاری احداث آکواریوم، احداث تله‌کابین، احداث میدان دوم میوه و تره بار (واقع در ورودی ده شیخ)، احداث شهربازی بازی پارک آزادی و هوشمندسازی پارکینگ‌های سطح شهر امضا شد.
رییس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری شیراز در این خصوص گفت: پس از تلاش و رایزنی های این سازمان با سرمایه گذاران، پنج تفاهم نامه به امضا رسید که به دنبال آن پنج پروژه در شهر شیراز احداث می‌شود. دکتر اسماعیلی افزود: پروژه آکواریوم شیراز توسط سرمایه‌گذاری از کشور ترکیه به صورت مشارکت با شهرداری، در پارک ۵۷هکتاری وحدت، در بلوار حسینی‌الهاشمی در عرصه‌ای به مساحت تقریبی ۴هزار متر مربع و زیر بنای تقریبی ۳هزار متر مربع احداث می‌شود. وی گفت: قرار است طراحی و کیفیت ساخت این آکواریوم با پروژه های مشابه اجرا شده در دیگر شهرهای کشور متفاوت باشد.
وی با بیان این مطلب که پروژه تله‌کابین شیراز به طول ۴هزار متر در پارک ۵۸۰هکتاری دراک در بلوار حسینی‌الهاشمی احداث می شود اظهار داشت: پارک کوهستانی دراک به عنوان یک مجموعه گردشگری مستعد اجرای پروژه های متعددی است که با امضای این تفاهم نامه ها، تله کابین شیراز در این پارک احداث خواهد شد.
دکتر اسماعیلی همچنین از هوشمندسازی 6 ساختمان پارکینگ طبقاتی و ۱۷پارکینگ روباز در قالب یکی از مدل‌های سرمایه‌گذاری متعارف شهرداری خبر داد و گفت: احداث میدان دوم میوه و تره بار شیراز به مساحت ۲۰۴هزارمتر مربع در ورودی شیراز (ده‌شیخ) و شهر بازی پارک آزادی از دیگر پروژه هایی است که تفاهم نامه اجرای آنها امروز به امضا رسید.
 

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
خدمات سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی را چگونه ارزیابی می کنید؟

پیوندها
آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۳۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۹ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۱۸۲۷۵ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری شیراز می باشد