logoSSMتاریخ درج : شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹
رییس سازمان سرمایه گذاری شهرداری شیراز خبر داد
پارک آبی بزرگ شیراز کلنگ زنی می شود.
پارک آبی بزرگ شیراز کلنگ زنی می شود.
                                           
رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهرداری شیراز گفت: پارک آبی بزرگ شیراز با مشارکت شرکت ساختمانی شمس عمران در سالروز ولادت امام باقر (ع) کلنگ زنی می شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری شهرداری شیراز؛ هادی شه دوست شیرازی با بیان اینکه  پارک آبی بزرگ شیراز در زمینی به وسعت 5/3 هکتار و زیربنای تقریبی 25 هزار مترمربع در ابتدای بزرگراه آیت اله حسینی الهاشمی اجرایی می شود گفت : این پارک آبی شامل 14 سرسره، محیط بازی های آبی کودکان (دریاچه کودکان)، رودخانه، دریاچه، استخر، سونای خشک و بخار، حمام ترکی ، اتاق ماساژ، رستوران
و ... می باشد.
وی افزود؛ از مشخصه های بارز و منحصر به فرد این پروژه،  طراحی ویژه در ایجاد امکان استفاده و بهره برداری جانبازان و معلولین عزیز از تمامی ظرفیت و فضاهای آن می باشد. همچنین برای اولین بار سینما 5 بعدی با بهره گیری از فناوری روز دنیا استفاده شده است.
 


شه دوست با بیان اینکه؛ احداث پارک آبی یکی از مطالبات و خواسته های بجای شهروندان فهیم شیراز از مدیریت شهری بوده است اعلام کرد، پس از مذاکرات متعدد و نوسان بازار ارز، اکنون با ثبات نسبی بوجود آمده و پس از اخذ مجوز از شورای اسلامی شهر شیراز عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.
شه دوست شیرازی در پایان با اشاره به اینکه برخی از تجهیزات و تأسیسات این پارک از به روزترین و مدرن ترین آن در دنیاست و نیاز به وارد کردن آنها از سایر کشورها می باشد. گفت: پارک آبی بزرگ شیراز در جنوب کشور منحصر به فرد بوده و در بعضی از قسمتها در کشور نظیر ندارد.

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
خدمات سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی را چگونه ارزیابی می کنید؟
پیوندها

آمار بازدید سایت

بازدید امروز ۳۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۱۷۸۵۲۶ نفر
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری شیراز می باشد